Asfalt Türkiye
Your Cart

Ersa Makina: Asfalt Türkiye Umut Tazeliyor!

Ersa Makina: Asfalt Türkiye Umut Tazeliyor!
Ersa Makina: Asfalt Türkiye Umut Tazeliyor!
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
Asfalt Türkiye Dergisi'nin 7. sayısı Asfalt Türkiye ailesinin değerli üyeleriyle buluşuyor.
Asfalt ve beton makineleri üretiminde yüksek başarı grafiği ile dikkat çeken Ersa Makina'nın Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan ve Cihan Erdoğan, Asfalt Türkiye Platformu'nda yer almaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. "Sektöre farklı çözümler sunuyoruz. Kompaktör üretiminde hızlı bir ivme yakaladık, talepler gelmeye devam ediyor. Markamız satış sonrası hizmet kalitesiyle de farkını ortaya koyuyor." diyen Erdoğan kardeşler, 2023 sezonundan umutlu olduklarının altını çizdi.
 
 
Ersa Makina Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Erdoğan da dergide emeği geçenlere teşekkür etti. Erdoğan, "Ersa Makina güçlü bir aile şirketi. İnovasyon bizim için anahtar kelime. Sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri hayata geçirmek için geri durmuyoruz. Evlâtlarım Gökhan ve Cihan ile istişare ediyor, Ar-Ge hedeflerimizi bir bir belirliyoruz. Yeni nesil asfalt makinalarımızla iddialıyız." şeklinde konuştu.
 
Asfalt Türkiye Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi, Ersa Makina'ya gösterdikleri samimiyet, işbirliği sebebiyle teşekkür etti.