Asfalt Türkiye
Your Cart

Bakan Müşaviri Fethi Turgut: Asfalt Türkiye, İstikrarla Yola Devam Ediyor

Bakan Müşaviri Fethi Turgut: Asfalt Türkiye, İstikrarla Yola Devam Ediyor
Bakan Müşaviri Fethi Turgut: Asfalt Türkiye, İstikrarla Yola Devam Ediyor
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Asfalt Türkiye Dergisi’nin yedinci sayısı yol, asfalt, ulaşım endüstrisinin birimlerine ulaşmaya devam ediyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’ne nezaket ziyareti gerçekleştiren Asfalt Türkiye, Bakan Müşaviri Fethi Turgut ile güncel gelişmeleri değerlendirdi, fikir alışverişinde bulundu.

Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir’e ve Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi'ye ülkemizin ulaşımdaki hedeflerini misâllerle anlatan Turgut, demiryolu ağının daha da genişleyeceğini sözlerine ekledi.

“Ulaşım stratejilerinde kararlılık ve istikrar olmazsa olmaz. Bölünmüş yol ağında büyük başarılar elde ettik. Rekorlar peşi sıra geliyor. 27 Ekim'de 70 bin 121 araçla 2022'nin en yüksek geçiş rakamına ulaşılan Avrasya Tüneli'nde çıta yükseldi. 9 Kasım Çarşamba, 71 bin 110 araç geçişiyle yeni geçiş rekoru kırıldı. 2022 özelinde hesaplanan 70 bin 223 birim araçlık günlük trafik garanti rakamı da böylece aşılmış oldu.” diyen Bakan Müşaviri Fethi Turgut, dergide emeği geçenlere teşekkür etti.

Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir de ulaşımda dünya standartlarını yakalayan endüstrinin istikrar parolasıyla hareket ettiğini vurguladı, "Sayın Turgut'a misafirperverliği için teşekkür ediyorum.” dedi.

Görüşme, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.