Asfalt Türkiye
Your Cart

Asfalt Türkiye Dergisi 7. Sayısıyla Vitrinde

Asfalt Türkiye Dergisi 7. Sayısıyla Vitrinde
Asfalt Türkiye Dergisi 7. Sayısıyla Vitrinde
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Asfalt Türkiye Dergisi'nin Yedinci Sayısı ÇIKTI⁣

Dosya konularıyla, ilmî makaleleriyle, söyleşileriyle beğeni toplayan, ilk sayıdan itibaren ilgi odağı hâline gelen Asfalt Türkiye Dergisi’nin yedinci sayısı raflardaki yerini aldı.⁣

Editör Dr. İbrahim Sönmez, dergiye desteklerini esirgemeyen markalara, Ana Sponsor Teknofalt'a, sponsorlara, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na, Karayolları Genel Müdürlüğü'ne teşekkür etti. Sönmez, "Deneyimli, ufku açık bir ekiple ülkemizin ulaşımını bütün yönleriyle geleceğe taşıyan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız sorularımızı samimiyetle yanıtladı, hedefler, başarılar rakamlarla ortaya konuldu." dedi. Kapak dosyası dışında yol, asfalt sektörünün değerli markalarının herkese örnek olacak hikâyelerini bu sayıda da sürdüklerini söyleyen Dr. İbrahim Sönmez, Asfalt Türkiye Dergisi'nin şimdiye dek yayımlanmış bütün sayılarının e-dergi olarak da okunabileceğinin altını çizdi.

Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, prestijli bir sayıya daha imza attıklarını belirterek "bu sayımızda yazar kadromuza ASMÜD Genel Sekreteri Zeliha Temren dâhil oldu. Asfalt ve Yol Terimleri Sözlüğü 4. bölümüyle yine sizlerle. Ulaşım haberlerimiz dopdolu. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.